Kožené sedátko Silver

Kožené sedátko Silver

Dodání cca 2-3 týdny
 


Vaše dnešní cena:

3 529 Kč / 136 €
Cena uvedena včetně DPH

  • Při objednávce nad 10.000 Kč je doprava ZDARMA po celé ČR a SR.

    Neotřelý design a poctivá řemeslná práce mistrů truhlářů.

    Originální nábytek, s kterým vykouzlíte jedinečný domov.

Více informací

Kožené sedátko Silver

Kvalitní kožené sedátko, které se perfektně hodí k sérii nábytku A sence of Vintage, ale i k ostatním konferenčním stolkům. Originální tvar nejen evokuje retro styl, nebo již zmíněný Vintage, ale také zaručuje pohodlné sezení. Sedátko může sloužit jako designový doplněk interiéru i velmi praktický pomocník, třeba když se sejde početnější návštěva.

Čalounění je z přírodní kůže, která má velmi ušlechtilé vlastnosti. Je příjemná na dotek, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Nohy sedátka jsou z mangového dřeva jako celá série A sence of Vintage.

Tip: Sedátko skvěle využijete v obývacím pokoji u konferenčního stolku. Hodí se především k tomuto kousku.

Montáž: Kožené sedátko Silver je dodáváno v celku.

Údržba: Nábytek udržujte vlhkým nebo suchým hadříkem a používejte nenásilné čistící prostředky. Pro ošetření kůže zvolte mýdlo s neutrálním PH, nebo přímo čistící prostředky pro čalouněný nábytek. V žádném případě nepoužívejte prací prášky, nebo mastné chemikálie.

Kožené sedátko Silver detail nohy

Kožené sedátko Silver detail sedaku

Co je to Vintage styl?

Vracíte se rádi ve vzpomínkách do dětství nebo do romantického období dospívání? Jistě se vám kromě spousty zážitků z tohoto období vybaví i vzpomínky na nábytek, který vás tou dobou provázel. Interiérový styl Vintage právě nabízí takové zařízení interiéru. Elegantní, romantické tvary a světlé tóny nenápadně evokují tuto dobu, na kterou tak rádi vzpomínáme. Útulný a na první pohled “zastaralý” nábytek, je ale proveden ve vysokém standardu, který splňuje dnešní náročné požadavky na bydlení a zařízení interiéru.

Právě nábytková série A sence of Vintage představuje toto elegantní propojení romantiky, nadčasovosti a kvality nábytku z exotického mangového dřeva. 

Pokud tedy hledáte osobitý interiér, který v sobě spojuje originální prvky retra, romantické a útulné tvary a tóny nábytku a kvalitu řemeslné práce 21. století tak je styl Vintage ta pravá volba pro Vás.

Interiérový styl Vintage
Parametry

Parametry

Váha 2,1 kg
Rozměr 35 × 35 × 45 cm (šířka x hloubka x výška)
Materiál konstrukce a nohy dub, potah vepřová kůže
Údržba nábytek čistěte suchým, nebo lehce mokrým hadříkem