Noční stolek Vintage

Noční stolek Vintage

Dodání cca 2-3 týdny
 


Vaše dnešní cena:

6 700 Kč / 258 €
Cena uvedena včetně DPH

  • Při objednávce nad 10.000 Kč je doprava ZDARMA po celé ČR a SR.

    Neotřelý design a poctivá řemeslná práce mistrů truhlářů.

    Originální nábytek, s kterým vykouzlíte jedinečný domov.

Více informací

Noční stolek Vintage

Krásný noční stolek se dvěma zásuvkami s hloubkou 30 cm a šířkou 40 cm splňuje všechny praktické i romantické požadavky moderní ložnice 21. století. Při používání určitě za čas oceníte elegantní a velmi praktické úchytky, které jsou u celé série řešeny pouze otvorem u čílek zásuvek. Stabilitu vysokého kusu nábytku zajišťují rohové vzpěry v zadní části nábytku, které jsou důkazem řemeslné zpracování tohoto nábytku. Horní nika, která je vysoká 14 cm nabízí ideální místo na uložení budíku, nebo knížky.

Mangové dřevo, z kterého je vyráběna celá série A sence of Vintage je neobyčejně tvrdé dřevo, odolné vůči vlhkosti a zároveň vzhledově velmi elegantní. Dodává nábytku punc elegance, romantiky a nadčasovosti.

Tip: Ložnici s může krásně doplnit také stejně laděná komoda a třeba i malé kožené sedátko, které se k tomu perfektně hodí.

Montáž: Noční stolek je dodávaný v celku. Stačí pouze přišroubovat nožičky a můžete jej postavit na místo.

Údržba: Masivní nábytek udržujte vlhkým nebo suchým hadříkem a používejte nenásilné čistící prostředky.

Noční stolek Vintage otevřený

Noční stolek Vintage detail nohy

Noční stolek Vintage zepředu

Noční stolek Vintage záda

Co je to Vintage styl?

Vracíte se rádi ve vzpomínkách do dětství nebo do romantického období dospívání? Jistě se vám kromě spousty zážitků z tohoto období vybaví i vzpomínky na nábytek, který vás tou dobou provázel. Interiérový styl Vintage právě nabízí takové zařízení interiéru. Elegantní, romantické tvary a světlé tóny nenápadně evokují tuto dobu, na kterou tak rádi vzpomínáme. Útulný a na první pohled “zastaralý” nábytek, je ale proveden ve vysokém standardu, který splňuje dnešní náročné požadavky na bydlení a zařízení interiéru.

Právě nábytková série A sence of Vintage představuje toto elegantní propojení romantiky, nadčasovosti a kvality nábytku z exotického mangového dřeva. 

Pokud tedy hledáte osobitý interiér, který v sobě spojuje originální prvky retra, romantické a útulné tvary a tóny nábytku a kvalitu řemeslné práce 21. století tak je styl Vintage ta pravá volba pro Vás.

Interiérový styl Vintage
Parametry

Parametry

Váha 8,6 kg
Rozměr 40 × 30 × 60 cm (šířka x hloubka x výška)
Materiál exotické mangové dřevo (80 %), MDF deska (20 %)
Údržba stolek čistěte suchým, nebo lehce mokrým hadříkem

Související produkty

Další produkty ze stejné kategorie