Psací stůl Vintage

Psací stůl Vintage

Dodání cca 2-3 týdny
 


Vaše dnešní cena:

12 288 Kč / 473 €
Cena uvedena včetně DPH

  • Při objednávce nad 10.000 Kč je doprava ZDARMA po celé ČR a SR.

    Neotřelý design a poctivá řemeslná práce mistrů truhlářů.

    Originální nábytek, s kterým vykouzlíte jedinečný domov.

Více informací

Psací stůl Vintage

Svým rozměrem pracovní plochy 120 x 60 cm splňuje tento psací stůl veškeré požadavky na běžnou práci. Uplatnění určitě najdou i tři šuplíky, které jsou ihned pod pracovní plochou. Při každodenní práci jistě oceníte praktické úchytky, které jsou u celé série řešeny pouze otvorem u dvířek nebo čílek zásuvek a nikde tak nepřekáží. Velmi praktický detail jsou zvýšené bočnice a zadní deska stolu. Spodní hrana stolu je ve výšce 60,5 cm.

Mangové dřevo, z kterého je vyráběna celá série A sence of Vintage je neobyčejně tvrdé dřevo, odolné vůči vlhkosti a zároveň vzhledově velmi elegantní. Dodává nábytku punc elegance, romantiky a nadčasovosti.

Tip: Stolek může vhodně doplnit Kožená židle Silver nebo elegantní kožené sedátko Silver.

Montáž: Psací stůl Vintage je dodávaný rozmontovaný a jeho montáž zahrnuje pouze snadné zašroubování nohou do připravených otvorů.

Údržba: Masivní nábytek udržujte vlhkým nebo suchým hadříkem a používejte nenásilné čistící prostředky.

PS: Tento psací stůl Vám rádi přivezeme po celé ČR zadarmo.

Psací stůl Vintage detail zásuvky

Psací stůl ze série A sence of Vintage detailní pohled

Psací stůl Vintage detail

Psací stůl Vintage boční pohled

Co je to Vintage styl?

Vracíte se rádi ve vzpomínkách do dětství nebo do romantického období dospívání? Jistě se vám kromě spousty zážitků z tohoto období vybaví i vzpomínky na nábytek, který vás tou dobou provázel. Interiérový styl Vintage právě nabízí takové zařízení interiéru. Elegantní, romantické tvary a světlé tóny nenápadně evokují tuto dobu, na kterou tak rádi vzpomínáme. Útulný a na první pohled “zastaralý” nábytek, je ale proveden ve vysokém standardu, který splňuje dnešní náročné požadavky na bydlení a zařízení interiéru.

Právě nábytková série A sence of Vintage představuje toto elegantní propojení romantiky, nadčasovosti a kvality nábytku z exotického mangového dřeva. 

Pokud tedy hledáte osobitý interiér, který v sobě spojuje originální prvky retra, romantické a útulné tvary a tóny nábytku a kvalitu řemeslné práce 21. století tak je styl Vintage ta pravá volba pro Vás.

Interiérový styl Vintage
Parametry

Parametry

Váha 27,5 kg
Rozměr 120 x 60 x 82 cm (šířka x hloubka x výška)
Materiál exotické mangové dřevo v kombinaci s MDF
Údržba dřevo čistěte suchým, nebo lehce mokrým hadříkem

Související produkty

Další produkty ze stejné kategorie